Keramika Gúber

Jak si objednat sošku?

prac-stulgalerii si vyberte sošku, která se vám nejvíce líbí. Její identifikační číslo naleznete v patičce náhledu, nebo pridržením kurzoru nad ikonou vybrané fotografie (např. 03 soška). Číslo pak uveďte do předmětu e-mailu.

Mějte na zřeteli, že fotografie jsou pouze ilustrativní. Vámi objednaná soška se může v detailech lišit. Velikost, postoj zůstane zachován, avšak výraz nelze provést dvakrát stejně. Tato skutečnost přispívá k tomu, že jste majiteli originálu. Navíc si můžete určit i barevné provedení sošky. Buďto jej popište v objednávacím e-mailu, nebo přimo konzultujte telefonicky.

Co se týče způsobu dopravy, preferuji osobní odběr. Po domluvě vám sošku rád přivezu.(náklady na cestu hradí kupující). Sošky jsou mnohdy tvarově složité, těžce se balí, navíc jsou křehké. To jsou důvody, proč se vyhýbám dopravcům. Pokud by jste i přesto chtěli sošku poslat, náklady na přepravu hradí kupující. Při osobním předání plně zodpovídám za stav sošky.

O mně a mých soškách?

Štefan GúberKeramikou se zabývám už 20 let. K mým nejvýraznejším úspěchům patří výstava v Suchdolu nad Odrou v galerii Svatého Rocha, kde se prodalo všech 36 vystavovaných exponátů. Za velkou čest považuji i to, že majitelkou dvou mých sošek je herečka Simona Stašová.

Sošky vyrábím z pravé hlíny, jsou páleny na teplotu 1160 °C. K porchové úpravě používám kysličníky kovů, které na sošky nanáším a následně stírám.

Sošky jsou od velikosti 50–140cm. Ceny jsou velmi rozdílné.Pohybují se od 3.600 – 13.000kč. Podle velikosti, podle doplňků, jestli je postava samostatná, nebo má loutku, skřítka, zvířátko. Ideální je vybrat si typ sochy, rozhodnout se pro velikost,barvu,doplňky a informovat se o ceně přímo u autora. Více fotek na https://www.facebook.com/…ifications//

--